محل تبلیغات شما

چقدر جالبه که ماه قمری و میلادی با هم منطبق شده!

امروز دو محرم و دو سپتامبر و همینطور 11 شهریوره

مثل همیشه داره زود میگذره و دیگه چیزی تا شروع دوباره دانشگاه نمونده و من تصمیم دارم که این روزای باقیمونده رو به بهترین نحو بگذرونم

خب قبلا در مورد تغییر عادت ها نوشته بودم و از امروز میخوام به طور جدی شروع کنم و عادت های بدم رو تغییر بدمراستش وقتی عادت های خوب و بدم رو نوشتم کلی عادت بد داشتم و فقط به زور تونستم سه تا عادت خوب بنویسم!!و این خیلی بده

اولین عادتی که میخوام روش کار کنم ساعت خوابمه

میخوام ساعت بیداریم رو با اذان صبح تنظیم کنمخب خدا حتما یه حکمتی قرار داده که میگه ساعت 5 پاشین نماز بخونین بعدشم بین الطلوعین نخوابین چون کلی فایده داره که اگه سرچ کنین خودتون به فواید بیشمارش پی میبرین

خب خب یکم هیجان دارم چون اگه واقعا بخوام قول بدم که یک ماه هر روز ساعت 5 بیدار بشم خیلی چالش برانگیزه!مخصوصا اگه بخوام اینجا ثبتش کنم!

اره تصمیم دارم هر روز ساعت 5 و نیم اینجا یه پست بزارم و گزارش بیداریمو بدم چون باعث میشه جدی تر باشم و حتما بهش عمل کنم

پس باید شب ها هم زودتر بخوابماز اون جایی که فکر میکنم 6 ساعت خواب واسه من کافی باشه اگه هر شب ساعت 11 تو رختخواب باشم خیلی خوب میشه و این سخت ترین قسمت ماجراست مخصوصا وقتی اتاقت ت مشترک باشه:(

به هر حال این کار رو میکنم

اگر کسی هست که دوست داره تو این مسیر با من همراه بشه خوشحال میشم که اعلام کنه

+قالب وب رو بالاخره بعد مدتها عوض کردمیه قالب مینیمالدوست داشتم مینیمال تر می بودراستش هنوز هدرش رو زیاد دوست ندارم ولی خب فعلا خوبه

تغییر عادت ها#1:سحرخیزی

تاریخ هیجان انگیز!

ساعت ,رو ,عادت ,خب ,بدم ,کنم ,ساعت 5 ,روز ساعت ,هر روز ,تغییر عادت ,بدم رو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متن. عکس روزگار نشاط